Pascual Di Bianco krita/blyerts
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PASCUAL DI BIANCO (Argentina/Sverige, 1930-1978),
Kvinna med katt, signerad och daterad Di Bianco -76, krita/blyerts, 85x69,5 cm, oramad/rullad
PROVENIENS: Inger Di Bianco - konstnärens hustru
383863
2016-05-20