Pascual Di Bianco krita/blyerts

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PASCUAL DI BIANCO (Argentina/Sverige, 1930-1978),
Kvinna med katt, signerad och daterad Di Bianco -76, krita/blyerts, 85x69,5 cm, oramad/rullad
PROVENIENS: Inger Di Bianco - konstnärens hustru

383863

2016-05-20