Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Stångmärket", signerad Roland S., 69/90, 1940-tal, färglitografi, ca 27x23 cm.

Läs mer

383871

2016-08-24