Roland Svensson
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Stångmärket", signerad Roland S., 69/90, 1940-tal, färglitografi, ca 27x23 cm.
Läs mer
383871
2016-08-24