Roland Svensson
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Det goda livet", signerad Roland S, 108/350, färglitografi, bildmått ca 25x20 cm.
Läs mer
Med dedikation
383872
2016-08-24