Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Det goda livet", signerad Roland S, 108/350, färglitografi, bildmått ca 25x20 cm.

Läs mer

Med dedikation

383872

2016-08-24