Byrå sengustaviansk

Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BYRÅ, sekelskifte 1800, sengustaviansk, skiva i marmor, dekor av bl a pärlbård, faner i mahogny, höjd ca 87, 69x42 cm

Slitage, skador, möjligen senare skiva, dekordelar medföljer, dekordelar saknas, nyckel saknas

383875

2016-05-17