Jens Fänge färglitografi

Jens Fänge färglitografi
Jens Fänge färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JENS FÄNGE (född 1965): Bakvänd farbror, signerad Jens Fänge, 182/450, färglitografi med collage, ca 46x32,5 cm

383882

2016-05-17