Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Båtbyggarn", signerad Roland S, 77/300, litografi, bildmått ca 26x39 cm,
FiB (Konstklubb).

Läs mer

383883

2016-08-24