Roland Svensson
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Båtbyggarn", signerad Roland S, 77/300, litografi, bildmått ca 26x39 cm,
FiB (Konstklubb).
Läs mer
383883
2016-08-24