Pianopall

Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIANOPALL, sekelskifte 1900, jugend, svartbemålad, höj- och sänkbar, diameter 36, ca 50 cm

Slitage/skador

383886

2016-05-17