Roland Svensson
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Från Storskärgårn", signerad Roland S, färglitografi, 123/250, bildmått ca 24x20 cm.
Läs mer
383887
2016-08-24