Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Från Storskärgårn", signerad Roland S, färglitografi, 123/250, bildmått ca 24x20 cm.

Läs mer

383887

2016-08-24