Roland Svensson
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Tjockan kommer, Gillöga", signerad Roland S, färglitografi, 2/12, bildmått ca 26x45 cm.
Läs mer
383891
2016-08-24