Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Tjockan kommer, Gillöga", signerad Roland S, färglitografi, 2/12, bildmått ca 26x45 cm.

Läs mer

383891

2016-08-24