Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarvinter vid Svansbryggan", 1962, signerad Roland S, 325/350, litografi, bildmått ca 37x29 cm.

Läs mer

383896

2016-08-24