Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

7 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarbris", signerad Roland S, 25/275, färglitografi, bildmått ca 28 x 39 cm.

Läs mer

383901

2016-08-24