Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommardrömmen", signerad Roland S, p.t. 1975, färglitografi, bildmått ca 37x28 cm.

Läs mer

383904

2016-08-24