Roland Svensson
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommardrömmen", signerad Roland S, p.t. 1975, färglitografi, bildmått ca 37x28 cm.
Läs mer
383904
2016-08-24