Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2), "Afton, Åboland 1962", "Tidig morgon, Åboland", signerade Roland S, färglitografi, 148/310 samt 103/310, bildmått ca 21x30 och 18x30 cm.

Läs mer

Gulnader

383919

2016-08-24