Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Ramsmora på Möja - Vinden mojnar", signerad Roland S, 59/310, färglitografi, bildmått ca 18x39 cm.

Läs mer

383922

2016-08-24