Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga Storskär", signerad Roland S., färglitografi, 162/260, ca 19x64 cm.

Läs mer

383930

2016-08-24