Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga Storskär", signerad och daterad Roland S., 12/50, färglitografi, bildmått ca 31x25 cm.

Läs mer

Med dedikation

383932

2016-08-24