Roland Svensson
2016-08-24
383932
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga Storskär", signerad och daterad Roland S., 12/50, färglitografi, bildmått ca 31x25 cm.
Läs mer
Med dedikation