Roland Svensson
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga Storskär", signerad och daterad Roland S., 12/50, färglitografi, bildmått ca 31x25 cm.
Läs mer
Kuntoraportti
Med dedikation
383932
Päivämäärä:
2016-08-24