Roland Svensson
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårkväll, Möja", signerad Roland S, 194/310, färglitografi, bildmått ca 24x42 cm.
Läs mer
383934
2016-08-24