Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårkväll, Möja", signerad Roland S, 194/310, färglitografi, bildmått ca 24x42 cm.

Läs mer

383934

2016-08-24