Läkarskåp

Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LÄKARSKÅP, 1950-tal, vitlackerad plåt och glas, 178, 94x46 cm

Slitage, nyckel saknas

383937

2016-05-17