Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 2 st., gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, mässing, höjd ca 19 cm

Den ena något högre, slitage

383939

2016-05-17