Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003) "Gillögaboden", 1939, signerad i trycket, spegelvänd litografi, 35x51 cm.

Läs mer

Tryckt signatur

383940

2016-08-24