Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Våris" ("Vårtecken, Kallskär"), signerad Roland S, 346/360, färglitografi, bildmått ca 26x47 cm.

Läs mer

383945

2016-08-24