Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Fyra signerade ORIGINALLITOGRAFIER av ROLAND SVENSSON", signerad Roland S samt R.S., 53/100, färglitografier, bildmått 16,5x12, 12x18, 12x18,5 samt 16x11 cm, samramade.

Läs mer

383950

2016-08-24