Toilettebord

Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord

Klubbat för:

1 000 SEK

2 500 SEK

POUDREUSE, sengustavianskt provinsarbete, 1800-talets först hälft, utfällbara skivor, lådor och spegel, vitmålad, höjd ca 70 90x42 cm, nyckel finns

Slitage, renoverat med bl.a. senare gångjärn

383965

2016-05-17