Picasso litografi

Picasso litografi
Picasso litografi
Picasso litografi
Picasso litografi

Klubbat för:

4 400 SEK

2 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973): "Don Quixote", komposition, signerad i plåten Picasso 11.8.55, Don Quixote, litografi, 32 x 23 cm

Gulnad

383968

2016-05-17