Roland Svensson
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910- 2003): "Skärgårdshamn",
signerad Roland S., färglitografi 122/360, bildmått ca 30x46 cm.
Läs mer
383974
2016-08-24