Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910- 2003): "Skärgårdshamn",
signerad Roland S., färglitografi 122/360, bildmått ca 30x46 cm.

Läs mer

383974

2016-08-24