Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Senhöst" - Björkskär, signerad och daterad Roland S -47, färglitografi, etat II samt 8/30, bildmått ca 28x35 cm vardera.

Läs mer

Gulnader

383983

2016-08-24