Roland Svensson
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Trettondagsvinter", signerad Roland S, 156/200, färglitografi, bildmått ca 31x53 cm.
Läs mer
383989
2016-08-24