Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Trettondagsvinter", signerad Roland S, 156/200, färglitografi, bildmått ca 31x53 cm.

Läs mer

383989

2016-08-24