Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelardag på Norrpada", Möja skärgård/Storskär, signerad Roland S, färglitografi, bildmått ca 20x30 cm.

Läs mer

383991

2016-08-24