Roland Svensson
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelardag på Norrpada", Möja skärgård/Storskär, signerad Roland S, färglitografi, bildmått ca 20x30 cm.
Läs mer
383991
2016-08-24