Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Skärgård Husarö", signerad Roland S, 200/350, färglitografi, bildmått ca 26x43 cm.

Läs mer

Gulnader efter passepartout

383992

2016-08-24