Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Natthamn", signerad Roland S, färglitografi, 99/350, bildmått ca 24x32 cm.

Läs mer

383997

2016-08-24