Roland Svensson
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Natthamn", signerad Roland S, färglitografi, 99/350, bildmått ca 24x32 cm.
Läs mer
383997
2016-08-24