Omega Constellation Chronometer

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OMEGA, herrarmbandsur, 18 k guld, Constellation Chronometer, 1970-tal, datum, stålarmband, diameter 34 mm

Ej funktionstestad, glas med repor

384000

2016-05-20