Roland Svensson
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Dagar i skärgård och annorstädes", fyra samramade färglitografier, signerade och numrerade Roland S. 376/400, bildmått ca 19x13 cm vardera,
Fyra dagböcker i faksimilutgåva, 1990, medföljer.
Zürich (Graphic Anstalt J. E. Wolfensberger AG) 1990, blå linnekassett.
Läs mer
384018
2016-08-24