Sophia Johanna Södergren akvarell

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOPHIA SÖDERGREN (1847-1923): Venedigmotiv, signerad S Södergren, olja på pannå, 20 x 27 cm

Lätt krackelyr

384028

2016-05-17