Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOPHIA SÖDERGREN (1847-1923): Venedigmotiv, signerad S Södergren, olja på pannå, 20 x 27 cm
Lätt krackelyr
384028
2016-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här