Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FOLKE GULLBY (1912-1982): Söndagsmetaren, 1952, etsning, handsignerad, 14,5 x 25,5 cm
384029
2016-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här