Harald Sallberg Folke Gullby

Harald Sallberg Folke Gullby
Harald Sallberg Folke Gullby
Harald Sallberg Folke Gullby
Harald Sallberg Folke Gullby

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FOLKE GULLBY (1912-1982): Söndagsmetaren, 1952, etsning, handsignerad, 14,5 x 25,5 cm

384029

2016-05-17