Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "På isen" - skärgårdsbåt, signerad Roland S., 21/30, färglitografi, bildmått 17x31,5 cm.

Läs mer

Smärre gulnader/fläckar

384034

2016-08-24