Roland Svensson
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båtsnack", signerad Roland S, 242/360, färglitografi, bildmått 42x26,5 cm.
Läs mer
384044
2016-08-24