Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båtsnack", signerad Roland S, 242/360, färglitografi, bildmått 42x26,5 cm.

Läs mer

384044

2016-08-24