Roland Svensson
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Hård sjö", signerad Roland S, 81/310, färglitografi, 21x36 cm,
FiB Konstklubb.
Läs mer
384047
2016-08-24