Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Hård sjö", signerad Roland S, 81/310, färglitografi, 21x36 cm,
FiB Konstklubb.

Läs mer

384047

2016-08-24