Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1928-2003): "Halssundet, Gryt." - motiv från Gryts skärgård, signerad Roland S., 102/150, färglitografi, 21,5x41 cm.

Läs mer

384050

2016-08-24