Fickur savonett 18 k guld
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FICKUR, 18 k guld, savonett, vitemaljerad urtavla, arabiska siffror, subsekund, innerboett i metall, urverk och boett märkt H.F., boettnr: 505, diameter ca 50 mm, total vikt ca 94 g
Senare plastglas, slitage, bucklor
384060
2016-05-18