Fickur savonett 18 k guld

Fickur savonett 18 k guld
Fickur savonett 18 k guld
Fickur savonett 18 k guld
Fickur savonett 18 k guld
Fickur savonett 18 k guld
Fickur savonett 18 k guld
Fickur savonett 18 k guld
Fickur savonett 18 k guld

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FICKUR, 18 k guld, savonett, vitemaljerad urtavla, arabiska siffror, subsekund, innerboett i metall, urverk och boett märkt H.F., boettnr: 505, diameter ca 50 mm, total vikt ca 94 g

Senare plastglas, slitage, bucklor

384060

2016-05-18