JOSÉ LUIS SANCHEZ
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOSÉ LUIS SANCHEZ (född 1926): Utan titel, signerad JL SANCHEZ, numrerad 643/1000, brons, sockel av plast, total höjd ca 8,5 cm, skulturens bredd 13 cm
Hack, skulptur lös (släppt från sockel)
384075
2016-05-18