Staffan Hallström litografi

Staffan Hallström litografi
Staffan Hallström litografi

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Ingens hundar, stämpelsignerad och numrerad Staffan Hallström 48/50, färglitografi, 48x59,5 cm

Gulnader

384089

2016-05-18