Matgrupp
2016-05-18
384102
| Klubbat belopp | 11 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATGRUPP, rokokostil, 1900-tal, bemålat trä, bord med dubbla utdragsskivor, stolar med textilklädd sits, mått bord höjd 76, 110-200x90 cm
Visst slitage