Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, jugend, 1920-tal, ek, lådor samt dörrar, höjd 100, 100x55 cm
Visst slitage
384103
2016-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här