Vjeteslav Kliuchnikov

Vjeteslav Kliuchnikov
Vjeteslav Kliuchnikov
Vjeteslav Kliuchnikov
Vjeteslav Kliuchnikov
Vjeteslav Kliuchnikov
Vjeteslav Kliuchnikov

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Vy över Strandvägen och Djurgården, signerad o daterad 15, olja på duk, 35x50 cm

Oramad

384115

2016-05-18