Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höstkväll", signerad Roland S, 347/350, färglitografi, bildmått ca 24x20,5 cm.

Läs mer

384123

2016-08-24