Vera Frisén

Vera Frisén
Vera Frisén
Vera Frisén
Vera Frisén

Klubbat för:

2 600 SEK

2 500 SEK

VERA FRISÉN (1910-1990): Landskap, signerad Frisén, olja på duk på papp, 26x40 cm

Utställd: Färg och form, nr 798, 1993

384124

2016-05-18