Spegel Glössner

Spegel Glössner
Spegel Glössner
Spegel Glössner
Spegel Glössner
Spegel Glössner
Spegel Glössner

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ENDRE NEMES, spegel, Glössner, 1940-tal, slipad dekor i form av bl.a. teatermasker, 130x50 cm

Obetydligt kantnagg

384126

2016-05-18